İzmir’de Tarkan’ın konser vereceği dev sahne çöktü!

0

İzmir’de, şarkıcı Tarkan’ın 9 Eylül’de vereceği konser için kurulan dev platform çöktü. Konu ile ilgili açıklama yapan Tarkan, “Konserin gerçekleşmesi için her şeyi yapacağız” dedi.

İzmir’in 9 Eylül Kurtuluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Tarkan’ın konser vereceği alanda dev platform çöktü. İlk belirlemelere göre platform yakınında bulunan 1 kişi yaralandı.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralı ambulans ile Alsancak Devlet Hastanesi kaldırıldı. Platform altında başka yaralı olup olmadığı konusunda ekipler çalışma başlattı.

TARKAN’DAN İLK AÇIKLAMA
İzmir’de vereceği konser öncesi sahnesi çöken Tarkan sosyal medyadan, “İzmir’e giderken sahnemin yıkıldığı haberini aldım. Çok üzüldüm ama can kaybı ve yaralı olmamasına çok sevindim. Emek veren herkesin ve ekip arkadaşlarımın iyi olduğunu bilmek beni çok mutlu etti. Herkese çok geçmiş olsun. Bu arada ben yoldayım. İzmir’e gidiyorum. Bu konserin gerçekleşmesi için elimizden ne gelirse yapacağız” paylaşımını yaptı.

CEVAP VER

Yorumunuz girin
Lütfen adınızı buraya yazın